Bezpłatny wstęp na festiwal żeglarstwa – Sail Festiwal

Wieczorem 17 czerwca 2017 na jeziorze Bodom odbył się coroczny festiwal żeglarski. Wydarzenie przyciągnęło około 500 osób, które skorzystały z różnych atrakcji.

Miejsce było łatwo dostępne komunikacją miejską, a parking był bezpłatny.

Ze względu na dobre warunki pogodowe na plaży nad jeziorem Bodom widziano dużą liczbę ludzi. Tysiące ludzi korzystało z różnych zajęć, takich jak spotkania towarzyskie, oglądanie koncertów muzycznych i granie w golfa w ciągu dnia. Jednak wieczorem tylko kilka osób pojawiło się, aby obejrzeć pokaz sztucznych ogni lub wyścig żaglówek. Powodem tego może być brak odpowiedniego zakwaterowania dla tak dużych grup w niedzielny wieczór i wygodniej byłoby, gdyby mogli zostać we własnych domach po obejrzeniu ulubionego programu rozrywkowego w telewizji na żywo tego wieczoru.

Festiwal żeglarski to coroczna impreza w Oslo w Norwegii. Festiwal organizuje się wokół obchodów żeglarzy i łodzi. Odbywa się we wrześniu, a jednym z głównych zajęć są zawody żeglarskie. Na stronie dostępne są również tutoriale na temat żeglowania, a także wykłady na temat historii imprezy i tego, czego można się spodziewać na tegorocznym festiwalu.

To wyjątkowe wydarzenie o niepowtarzalnej koncepcji. Nie wszystkie wydarzenia są otwarte dla szerokiej publiczności, a niektóre tylko dla społeczności żeglarskiej. To sposób, w jaki ludzie z całego świata spotykają się i spełniają swoje marzenia.

Zobacz festiwal sail na żywo

W Palau odbywa się festiwal żeglarski. Możesz wypożyczyć żaglówkę od jednego z lokalnych żeglarzy i za darmo przepłynąć nią przez piękne Wyspy Palau.

Sprzedający żaglówkę ma żaglówkę dostępną w bardzo przystępnej cenie. Sprzedawca sam nie umie żeglować, więc zatrudnił marynarza, który się tym za niego zajmie. Sprzedawca potrzebuje tylko żagli, jednej pary wioseł i dodatkowego zestawu wioseł, aby używać ich z łodzią. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, odzyska pieniądze po powrocie łodzią do macierzystego portu na wyspie Palau.

Nie możemy zaprzeczyć, że technologia to coś więcej niż aplikacje, banery i banery. Uwielbiamy też patrzeć na świat żeglarstwa.

Festiwal żaglowy odbywa się na południowych wybrzeżach Szkocji od ponad 100 lat. Jest to jedna z ostatnich imprez, na których łodzie pływają same, biorąc pod uwagę wszystkie problemy, które utrudniają żeglugę w tych rejonach. Wydarzenie jest celebracją wszystkiego, od tradycyjnego po cyfrowe, i stało się źródłem inspiracji dla artystów, projektantów i architektów tworzących nowe prace w oparciu o jego temat.

Co roku odbywa się wyjątkowa i bardzo ciekawa impreza żeglarska. Zaczyna się w małym miasteczku Korfu, a kończy w majestatycznym porcie w Pireusie.

Related Posts